Cześć dziewczyny. Mamy z chlopakiem rok do slubu i utknelysmy na cateringu. Sala ktora wybralysmy ma swoja kuchnie, pani z biura mowi ze lepiej u nich bo wszystko skoordynowane. Ale czytam na forach i wiele dziewczyn polecaja zewnetrzne firmy bo niby smaczniej.
Co z tym zrobic/ Ktora opcja sie sprawdzila u Was. Bardzo mi zalezy zeby goscie wyszli z pelnymi brzuchami i nie mowili pozniej ze jedzenia bylo malo. Wesele ma byc w czerwcu w okolicach Konstancina, sala w hotelu z restauracja
Co z tym zrobic/ Ktora opcja sie sprawdzila u Was. Bardzo mi zalezy zeby goscie wyszli z pelnymi brzuchami i nie mowili pozniej ze jedzenia bylo malo. Wesele ma byc w czerwcu w okolicach Konstancina, sala w hotelu z restauracja