Dziewczyny i chlopaki, planujemy wesele 70 osob i zastanawiamy sie czy brac wodzireja. Z jednej strony to dodatkowe 2-3 tysie, z drugiej moze sie nudzic bez animacji. Mialyscie wodzireja/ Warto
Dyskusja · Posty: 5
Czy potrzebny wodzirej na wesele 70 osob
My mieliśmy i nie żałujemy. 70 osób to taki średnik gdzie z jednej strony tłum trochę za mały żeby naturalnie się bawił, z drugiej za duży żeby para młoda ogarnęła animacje samodzielnie. Wodzirej rozkręca, ogarnia konkursy, daje impuls do pierwszego tańca. Jak masz mieszane towarzystwo (młodzi, starsi, dzieci) wodzirej potrafi każdą grupę zaangażować
Wodzirej na 70 osób to nie konieczność ale komfort. Jeśli macie aktywnych przyjaciół którzy lubią imprezy, mogą pociągnąć tłum sami. Jeśli towarzystwo bardziej introwertyczne, wodzirej pomaga
My nie mielismy i bylo dobrze. Mlodsi z DJ-em sami sie ogarneli, rodzice tanczyli z rodzicami
Z mojego doświadczenia zazwyczaj wodzirej okazuje się świetną inwestycją. Pamiętam wesela bez i z, i z wodzirejem zawsze było lepiej